افزودن کاور به استوری های اینستاگرام ، کاور استوری های هایلایت

افزودن کاور به استوری های اینستاگرام ، کاور استوری های هایلایت

استوری هایی که کاربران در صفحات خود قرار می دهند به مدت 24 ساعت برای مخاطبین آن صفحات قابل مشاهده و دسترسی است. پس از مدتی قابلیت هایلایت استوری ها در این برنامه اضافه شد. این قابلیت برای دسترسی مخاطبین یک صفحه به استوری، پس از انقضاء مدت زمان استوری افزوده شده است. به این صورت که اگر کاربری خواست یکی از استوری هایش پس از انقضاء مدت 24 ساعت باز هم در دسترس مخاطبین باشد آن را هایلایت میکند تا این استوری در صفحه پروفایلش باقی بماند.

همانطور که می دانید برای برخی از کاربران برنامه اینستاگرام شکل ظاهری صفحه و تناسب رنگ و طرح در آن بسیار مهم است. قابلیت افزودن کاور به استوری های اینستاگرام ، که در ادامه به آن خواهیم پرداخت برای جلب رضایت این دسته از کاربران است. 

افزودن کاور به استوری های اینستاگرام

اگر یک استوری را هایلایت کرده و اکنون میخواهید برای آن یک کاور انتخاب کنید به صورت زیر عمل کنید:

ابتدا درون برنامه ی اینستاگرام شوید از درون صفحه پروفایل خود بر روی استوری هایلایت شده تپ کرده و آن را باز کنید.(حتما از صفحه پروفایل وارد استوری خود شوید.)

سپس بر روی آیکون سه نقطه در پایین صفحه تپ کنید تا تنظیمات استوری باز شود.

در صفحه ای که مشاهده میکنید بر روی گزینه Edit Highlight تپ کنید.

در صفحه جدید که باز میشود استوری مورد نظر خود را در پایین صفحه انتخاب کنید (طبق تصویر تیک آبی آن را بگذارید و سپس بر روی گزینه Edit Cover تپ کنید.

حالا صفحه دیگری باز می شود که با انتخاب آیکون گالری در این صفحه میتوانید تصویری را به عنوان کاور برای استوری خود انتخاب کرده و با تپ کردن به ترتیب بر روی گزینه های Next و Done در بالای صفحه تصویر مورد نظر بعنوان کاور برای استوری شما تنظیم می شود.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *