اپل واچ سری 5 معرفی شد ، بررسی اولیه Apple watch 5

اپل واچ سری 5 معرفی شد ، بررسی اولیه Apple watch 5

اپل واچ سری 5

این ساعت جز پر فروش ترین ساعت های مچی است که نسبت به مدل های سال گذشته ارتقا یافته است و به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد. این دستگاه در رنگ های جدید و بدنه های سرامیکی و تیتانیومی عرضه می شود. نمایشگر همیشه روشن، قطب نمای داخلی، امکان برقراری بین المللی تماس با مراکز اورژانس در بیش از 150 کشور بدون نیاز به آیفون تنها بخشی از قابلیت های جدید اپل واچ سری 5  است.

ظاهر اپل واچ سری 5

اپل واچ سری 5 با صفحه نمایش روشن و واضح ارائه می شود که به راحتی در مچ دست قابل مشاهده است. در اینجا تغییر بزرگی وجود دارد، اپل برای دیدن زمان یا یک اعلان، عملکرد بیدار شدن را کاهش داده است و شما می توانید بدون نیاز به زدن مچ دست آنچه را که روی صفحه نمایش است مشاهده کنید به صورتی که روی عمر باتری تاثیر نمی گذارد. هنگامی که شما مچ دست خود را به بیرون بچرخانید رنگ ها کم رنگ تر می شوند و هنگامی که مچ دست خود را به عقب بگردانید نمایشگر آن روشن تر می شود. بزرگترین تغییر اپل واچ 5 در مصالح استفاده شده ی آن است این ساعت در انواع جدید سرامیک و تیتانیوم رونمایی شده و همچنین مقاومت آن در برابر آب باعث شده شنا با این ساعت آسان تر شود.

قطب نمای اپل واچ سری 5

یکی دیگر از ویژگی های اپل واچ سری 5 قطب نمای داخلی آن است که باعث میشود Apple maps بدون وابستگی به آیفون با دقت بیشتری کاربران را در مسیر یابی یاری کند. این ساعت می داند چه موقع به شمال اشاره کند و طول و عرض جغرافیایی را به خوبی تشخیص می دهد. همچنین داده های ارتفاعی و شیب دار را در اختیار کاربران قرار می دهد.

شماره گیری اضطراری

امکان برقراری تماس اضطراری بین المللی، با مراکز اورژانس در بیش از 150 کشور بدون نیاز به آیفون برای کسانی که نگرانی های سلامتی دارند بسیار مفید است زیرا نیاز نیست که آیفون را نزدیک به خود داشته باشند. کاربران میتوانند دکمه جانبی را نگه دارند تا بتوانند با خدمات اضطراری تماس برقرار کنند. در این ساعت ها یک ویژگی جدید ایمنی در هواپیما وجود دارد که فقط در مدل های سلولی میتوان آن را یافت..

برخی ویژگی های دیگر اپل واچ سری 5

 اپل واچ سری 5 ویژگی های مشابه سری 4 را ارائه می دهد. شما به وضوح قادر خواهید بود طیف گسترده ای از گزینه های تناسب اندام از دویدن گرفته تا شنا و یوگا را از ساعت خود مشاهده کنید و همچنین خروجی خود را روی تجهیزات ورزشی مانند استپ ها یا تردمیل ها ردیابی کنید. شما میتوانید همچنین بدون نیاز به آیفون خود برنامه های مستقل را بر روی ساعت خود بارگیری کنید.

اپل واچ سری 5 یک برنامه جدید برای هشدار نویز دارد که برای افرادی استفاده می شود که مرتباً در محیط های پر سر و صدا هستند، هنگامی که سطح دسی بل بیش از حد بالا باشد و احتمال ضعف تدریجی شنوایی وجود داشته باشد این برنامه به شما هشدار می دهد.

پخش موسیقی و پادکست ساعت سری 5 بسیار قوی است و با 32 گیگابایت حافظه می توانید آهنگ های بیشتری از Apple Music دانلود کنید یا پادکست های بیشتری بارگذاری کنید. Apple Watch 5 ویژگی های جالب و جدیدی را به همراه سنجش صدا و ردیابی چرخه قاعدگی برای خانم ها به ارمغان می آورد.

اپل واچ برنامه های متعددی نظیر یادداشت، کتاب های صوتی و ماشین حساب و… را پشتیبانی می کند.

قیمت گذاری اپل واچ سری 5

قیمت مدل GPS از 399 دلار شروع می شود. و مدل LTE از 499 دلار شروع می شود. این قیمت ها برای مدل های آلومینیومی است. اگر جنس استنلس استیل ، سرامیک یا تیتانیوم باشد، قیمت آن بیشتر می شود. نسخه 5 از قیمت 799 دلار برای مدل های جدید تیتانیوم شروع می شود، سرامیک سفید نیز با 1299 دلار عرضه می شود.

این ساعت در تاریخ 10سپتامبر همراه با آیفون 11 معرفی شد و شما میتوانید در تاریخ 20 سپتامبر آن را خریداری کنید ولی اگر نسخه نایک آن را میخواهید باید تا 4 اکتبر صبر کنید.

اپل واچ یک برنامه جدید برای هشدار نویز دارد که برای افرادی استفاده می شود که مرتباً در محیط های پر سر و صدا هستند هنگامی که سطح دسی بل بیش از حد بالا باشد و احتمال ضعف تدریجی شنوایی وجود داشته باشد این برنامه به شما هشدار می دهد.

اپل واچ برنامه های متعددی نظیر یادداشت، کتاب های صوتی و ماشین حساب و… را پشتیبانی می کند.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *