بازیابی اطلاعات فلش مموری

بازیابی اطلاعات فلش مموری

در زمان حال هر روز شاهد پیشرفت علم و گسترش نیاز مردم به وسایل ذخیره سازی و انتقال اطلاعات، هستیم  فلش ها نقش بسیار اساسی در ذخیره سازی، نگهداری و نقل و انتقال اطلاعات و داده ها بر عهده دارند. فلش یکی از وسایل ذخیره سازیست که به دلیل ابعاد کوچک و حمل راحت، عدم نیاز به شارژ و باتری بسیار مورد توجه و استفاده افراد قرار گرفته است و در ظرفیت های متعدد ساخته می شوند و از آن ها برای ذخیره اطلاعات، نصب ویندوز، نصب فایل های دانلودی برنامه ها ، انتقال داده ها بین دو دستگاه، قفل کامپیوتر و … استفاده می شود.

ابعاد و اندازه کوچک فلش مموری ها علاوه بر مزایای گفته شده دارای عیب بزرگ، آسیب پذیری سریع و از دست رفتن اطلاعات می باشد.

یکی از دغدغه ها و مشکلاتی که افرادی که به صورت مداوم از فلش مموری ها استفاده می کنند، حذف شدن اطلاعات موجود و ذخیره شده بر روی فلش است.

اطلاعات موجود بر روی فلش می تواند بر اثر وارد شدن ضربه، ایجاد شکستگی و یا مشکلات سخت افزاری و عدم توجه و تعمیر فلش اتفاق افتد و یا فلش از لحاظ فیزیکی آسیب دیده و اطلاعات از دسترس خارج می شود و یا به دلیل مشکلات سخت افزاری و بی اعتنایی نسبت به تعمیر فلش، دیگر فلش توسط دستگاه های مختلف و حتی کامپیوتر شناسایی نشود.

ولی خبر خوب این است که خوشبختانه ریکاوری اطلاعات حذف شده فلش مموری در اغلب موارد  امکان پذیر می باشد.

از انجام مواردی از قبیل موارد زیر خودداری نمایید زیرا با انجام این کار ها باعث حذف دائمی اطلاعات و عدم انجام فرآیند ریکاوری می شوید:

از اقدام به باز نمودن پوشش فلش مموری با استفاده از وسایل تیز مانند چاقو خودداری نمایید زیرا به صورت ناخواسته به قطعات و برد حافظه مموری آسیب جبران ناپذیری  وارد می شود و ممکن مجبور به خدافظی دائمی  با اطلاعات خود شوید.

پس از حذف و از دست رفتن اطلاعات و یا پاک کردن سهوی توسط شخص شما، از افزودن اطلاعات جدید و یا از حذف دیگر اطلاعات موجود بر فلش خودداری نمایید.

اگر اقدام به باز نمودن پوشش فلش مموری نمودید از برخورد دست با برد و قطعات IC به شدت خودداری نمایید زیرا اکتریسیته ساکن موجود در بدن به صورت مستقیم وارد قطعات می شود و به اطلاعات آسیب وارد می نماید.

توصیه می شود از نرم افزار های موجود در فضای اینترنت برای بازیابی اطلاعات فلش مموری بهره نگیرید زیرا این نرم افزار ها قابل اعتماد نمی باشند و در صورت فعالیت ناشیانه شما در امر بازیابی اطلاعات فلش ممکن است اطلاعات به صورت کامل حذف و بازگزداندن ان ها غیر ممکن شود.

در هنگام اتصال فلش به کامپیوتر یا لپ تاپ در صورت مشاهده پیغام فرمت فلش مموری آن را نادیده بگیرید و از فرمت نمودن فلش خودداری نمایید.

پیشنهاد می شود جهت ریکاوری و بازیابی اطلاعات فلش مموری خود به صورت امن به مراکز ریکاوری اطلاعات پیشرفته و باتجربه مراجعه نمایید .

شرکت مهندسی لعل فام  با بیش از 10 سال سابقه کار و تیمی متخصص و مجرب در زمینه بازیابی اطلاعات انواع حافظه ها از جمله فلش مموری  انتخاب مطمئن شما خواهد بود.

گروه مهندسی لعل فام با دارا بودن تیمی مجرب، به همراه پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و قدرتمند ترین نرم افزار های ریکاوری اطلاعات جهت تست سلامتی، رفع آسیب های فیزیکی و بازیابی اطلاعات فلش مموری، با قدرت به شما مشتریان عزیز اطمینان دهد که به احتمال  99 درصد و بدون درنظر گرفتن ظرفیت، اندازه و مدل فلش مموری اطلاعاتی همچون، فیلم، عکس، اسناد اداری، اطلاعات حسابداریه از دست رفته شما را بازیابی کند.  کافیست در صورت بروز مشکل با ما در تماس باشید، کارشناسان ما به صورت کاملاً رایگان به شما مشاوره داده و درصورت لزوم اطلاعات شما را بازیابی می کند.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *