بهترین نسخه غیر رسمی تلگرام | نسخه ضد فیلتر

روز به روز به تعداد کاربران شبکه اجتماعی تلگرام افزوده می شود. در ایران شاید بتوان گفت محبوب ترین اپ شبکه اجتماعی است و با وجود فیلترشدن آن از تعداد کاربران آن کم نشده است.

به جهت متن باز بودن تلگرام ، بیش از هر شبکه اجتماعی دیگر دست خوش تغییرات و نسخه های متعدد شده است. به نحوی که تعداد نسخه های غیر رسمی تلگرام از شمارش تعداد انگشتهای دست هم بیشتر است.

علاوه بر مزایایی که نسخه های غیر رسمی دارند . مشکل اصلی آنها نبود امنیت کافی می باشد. و گاهاً سوء استفاده هایی که از این برنامه ها می شود.

تلگرام غیر رسمی نصب نکنیم

تلگرام های غیر رسمی، با تبلیغاتی همچون ضد فیلتر، حالت روح و … کاربران را به سمت خود جذب می کنند. در صورتی که ضد فیلتر اصلا وجود ندارد و خالت روح در اکثر مواقع دیگر جواب نمیدهد و تلگرام اگر متوجه بشود سرور را بر روی آن نسخه می بندد پس بهتر است به این تبلیغات اهمیت ندهید و تا جایی که می توانید از نسخه اصلی تلگرام استفاده کنید.

ضد فیلتر در اصل یا در درون برنامه تور استفاده شده است و یا از پروکسی برای عبور از فضای فیلترینگ؛ در هر دو حالت تلگرام اصلی این امکان را دارد. شما کافیست از برنامه هایی که تور دارند استفاده کنید و یا آی پی های پروکسی را در درون قسمت مربوط وارد کرده و از آن بهره ببرید.

فقط تلگرام طلایی از پروکسی استفاده می کرد که توسط دولت آی پی آن توقیف نمیشد ولی با توجه به مشکلاتی که تلگرام طلایی داشت و سوء استفاده های این برنامه از کاربران، پلی استور این اپ مخرب را حذف کرد.

مشکل اصلی تلگرام های غیر رسمی پایین بودن امنیت آنهاست. اگر امنیت برای شما اهمیت دارد و دوست ندارید اطلاعات حساس خود را از دست بدهید فریب ویژگی های تلگرام های غیر رسمی را نخورید و از دانلود و نصب آنها صرفنظر کنید.

در هر صورت اگر قصد نصب تلگرام غیر رسمی را دارید، فقط و فقط از طریق پلی استور اقدام به نصب کنید و به هیچ وجه از اپ هایی که در سایت هستن و یا در گروه و یا کانال ها تبلیغ می شوند استفاده نکنید.

معرفی بهترین تلگرام های غیر رسمی

Bestgram.1 :

یکی از بهترین تلگرام های غیررسمی Bestgram می باشد که  فیلتریگ را دور زده هم چنین  سرعت قابل توجهی دارد و از امنیت خوبی نیز برخوردار است. حالت روح یکی از ویژگی های کاربرپسند این برنامه می باشد از دیگر قابلیت های آن ارسال پیام بدون نقل قول و پیشرفته ، انتخاب تم های آماده یا ایجاد تم های دلخواه، حذف دوطرفه پیام ها، مخفی کردن چت ها، تنظیمات مخاطب خاص، زبانه های جداگانه برای اشخاص ، گروه ها، کانال ها و بسیاری ویژگی های دیگر که علاوه بر سرعت زیاد این برنامه جذابیت آن را افزایش میدهند.

2.Telegram X :

تلگرام X ، یک اپ غیر رسمی برای تلگرام اصلی بود و دارای وِیژگی های اضافه ای است که در درون تلگرام اصلی قرار ندارد. مانند نمایش بزرگتر عکس پروفایل ، طبقه بندی کردن گروه و کانال ها و  چت شخصی که در تلگرام اصلی حتی در آخرین نسخه ارائه شده از آن وجود ندارد.

امکان جالب دیگر این اپ این است که شما می توانید در هنگام مشاهده چت ها و گروه و یا کانال ها، ویدئو نیز ملاحظه بفرمایید. و این امکان خیلی جالب و جذابی است.

تلگرام X ، در اصل متعلق به خود شرکت تلگرام می باشد و از لحاظ امنیت هیچ مشکلی ندارد و مورد تایید شرکت تلگرام می باشد. بنابراین اگر دوست دارید از تلگرام غیر از تلگرام مرسوم استفاده کنید، پیشنهاد ما تلگرام X است.

3. Plus Messenger :

یکی دیگر از تلگرام های غیر رسمی و محبوب ، پلاس مسنجر می باشد. می توان گفت در بین تلگرام های غیر رسمی از امنیت خوبی برخوردار است و تبلیغات آزار دهنده ندارد.

طبقه بندی چت ها بسیار عالی صورت گرفته به نحوی که حتی کانال ها و گروه ها هم به تفکیک قرار گرفته است و بسیار کاربر پسند می باشد.

یکی از مشکلات تلگرام اصلی نبود طبقه بندی در چت هاست؛ زیرا تمام بخش ها در یک صفحه نمایش داده می شود و اگر شما در کانال و گروه های متعددی حضور داشته باشید واقعا این مسئله آزار دهنده می شود.

مسئله دیگر پین کردن چت یا گروهی است که در تلگرام اصلی بیش از 5 پین صورت نمی گیرد. ولی در پلاس مسنجر محدودیت ندارد.

باز هم تأکید می کنیم؛ در پلی استور پلاس مسنجر را دانلود کنید، اپ هایی که متن باز هستند به راحتی امکان ویروسی شدن دارند. و شاید هکری بر روی پلاس مسنجر “کی لاگری” نصب کرده باشد و اطلاعات شما را بردارد.

4. BGRAM :

یکی دیگر از تلگرام های غیر رسمی خوب و کاربردی ، بی گرام می باشد. این اپ در درون خود تور قرار داده است؛ و دیگر نیازی به استفاده از فیلترشکن یا تور نمی باشد. کافیست تور درون برنامه را فعال کرده و از آن استفاده کنید.

تلگرام بی گرام نیز از لحاظ امنیتی نسبت به ما بقی تلگرام های غیر رسمی از امنیتی خوبی برخوردار است.

چه تلگرام هایی را نصب نکنیم :

به طور کلی به نظر این حقیر هر تلگرامی که در داخل ساخته شده باشد، مشکل دارد و ضریب امنیتی آن پایین می باشد. معروفترین تلگرامی که حتی دولت نیز از آن حمایت می کرد، تلگرام طلایی بود که متاسفانه بعد از مدتها با مشکل امنیتی جدی رو به روشد.

تلگرام هایی چون ، ” آی گرام ” ، ” موبوگرام ” ، طلاگرام ، ” تلگرام طلایی ” و … ، توصیه می شود به هیچ عنوان از آنها استفاده نکنید.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *