Skip to content
رفع خطای Could not complete در فتوشاپ

رفع خطای Could not complete در فتوشاپ

فوتوشاپ یکی ار برنامه های کاربردی و حرفه ای در زمینه ی طراحی و ویرایش تصاویر می باشد استفاده از این نرم افزار  بسیار ساده و راحت می باشد. ولی گهی ممکن است برای شما نیز پیش آید که در هنگام باز نمودن فایلی در فوتوشاپ  با ارور Could not complete در فتوشاپ مواجه شده باشید در این مقاله قصد داریم به آموزش روش های رفع مشکل این خطا بپردازیم.

تغییر فرمت عکس به PNG

یکی از روش های بر طرف نمودن مشکل ارور Could not complete در فتوشاپ در فوتوشاپ تغییر نوع فرم فایل به فرمت PNG می باشد. که با تبدیل فرمت ممکن است ارور بر طرف شود.

تغییر فرمت با استفاده از نرم افزار paint

برای رفع مشکل خطای رفع خطای Could not complete عکس را با برنامه paint ویندوز باز نمایید و با فرمت جدید jpg سیو نمایید سپس عکس را با فوتوشاپ باز نمایید و بررسی نمایید که مشکل رفع شده است یا خیر.

تغییر در ریجستری ویندوز

از طریق سرچ ویندوز و یا پنجره RUN (دکمه های Win + R) عبارت regedit را تایپ و سرچ نمایید.

سپس از صفحه Registry Editor  باز شده مسیر زیر را دنبال نمایید.

Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Photoshop\120.0

بر روی صفحه سفید کلیک راست نموده و New را انتخاب نمایید از منوی باز شده،گزینه ی DWORD Value (متناسب با 64 یا 32 بیتی بودن سیستم) را انتخاب نمایید.

 نام فایلی که جدید اضافه شد را به عبارت ovemedePhysicalMemoryMB تغییر دهید .سپس بر روی آن دوبار کلیک نمایید از منو گزینه Modify را انتخاب نموده، ابتدا بخش Base را بر روی Decimal قرار داده ،سپس در فیلد Value data 16000 را تایپ نماییدو OK را بزنید. مجدداً بررسی نمایید.

حذف و نصب مجدد برنامه فوتوشاپ

در مرحله آخر اگر تمامی روش ها را امتحان نمودید ولی نتیجه ای حاصل نشد، پیشنهاد می شود برنامه را از طریق کنترل پنل ویندوز حذف نموده و آخرین بروزرسانی موجود برنامه فوتوشاپ را دانلود نموده و بر سیستم خود نصب نمایید سپس بررسی نموده خطا رفع شده است یا خیر.

خرید سیستم گیم نت | خرید سیستم کافی نت
فروش قطعات دست دوم | فروش قطعات دست دوم اصفهان
تعمیر مانیتور | تعمیر ماینتور در اصفهان

بخش نظرات 

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *