Skip to content
روش ثبت مکان نقشه ویز ، آموزش ثبت آدرس در برنامه Waze

روش ثبت مکان نقشه ویز ، آموزش ثبت آدرس در برنامه Waze

Waze  یک نرم افزار ناوبری GPS است که متعلق به Google است . این برنامه در گوشی های هوشمند و تبلت ها که دارای پشتیبانی GPS هستند کار می کند. این نرم افزار با انتخاب مبدا و مقصد اطلاعات نظیر کوتاه ترین و سریع ترین مسیر و جزئیات مسیر ترافیک چراغ های راهنمایی و … ارسال شده توسط کاربر را در اختیار شما قرار می دهند ، در حالی که ویز اطلاعات وابسته به موقعیت مکانی را از طریق شبکه تلفن همراه بارگیری می کند،این برنامه باید به مکان یا GPS دسترسی داشته باشد قبل از استفاده از آن جی پی اسگوشیی خود را فعال نمایید. توجه نمایید که این برنامه به صورت رایگان قابل دانلود و استفاده می باشد.

این اپلیکیشن قابل اجرا بر روی سیستم عامل های اندروید و ios می باشد. مطابق به نوع سیستم عامل برای اندروید از گوگل پلی و برای ios از اپ استور دانلود و سپس نصب نمایید. و سپس آن را اجرا نمایید.

ابتدا تنظیمات زبان آن را روی فارسی قرار می دهیم. برای اتجام این کار روش زیر را انجام دهید.

 سپس گزینه اول یعنی General  را انتخاب کنید​ سپس گزینه اول یعنی General  را انتخاب کنید

منوی کشویی سمت چپ برنامه را باز کنید آیکون چرخ دنده را انتخاب نمایید و وارد تنظیمات ویز شوید.

 سپس گزینه اول یعنی General  را انتخاب کنید​ سپس گزینه اول یعنی General  را انتخاب کنید

سپس گزینه اول Language را انتخاب نمایید از بین زبان های نمایش داده شده  پارسی را انتخاب نمایید. پیغام مبنی بر موفقیت تعویض زبان و اجرا مجدد ویز را با زدن دکمه Ok تایید نمایید.  و برنامه را پس از بسته شدن مجدد باز کنید.

سپس بر روی آیکون نارنجی رنگ کلیک نمایید تا منوی ارسال گزارش باز شود . سپس گزینه ی مکان را انخاب نمایید.

 در مرحله بعد عکسی از مکانی که قصد معرفی آن را به اشخاص دیگری داریم را قرار می دهیم مثلاً عکس از نمای رستورانی که می خواهید آدرس آن را در برنامه ویز ثبت کنید را بگیرید. و ب روی دکمه دایره آبی رنگ فلش دار تپ نمایید.

در مرحله آخر اطلاعات کسب و کار و محل را به صورت کامل وارد نمایید اطلاعاتی نظیر نام مکان، آدرس، نوع فعالیت، شماره تلفن و بقیه اطلاعات درخواستی را با دقت و به صورت صحیح وارد کنید و تایید نمایید.

خرید سیستم گیم نت | خرید سیستم کافی نت
فروش قطعات دست دوم | فروش قطعات دست دوم اصفهان
تعمیر مانیتور | تعمیر ماینتور در اصفهان

بخش نظرات 

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *