روش های رفع ارور Sorry something went wrong اینستاگرام

روش های رفع ارور Sorry something went wrong اینستاگرام

یکی از خطا های که گزارش شده کاربران بسیار در هنگام استفاده از اینستاگرام خود با آن مواجه شده اند خطای مشکل ارور«Sorry something went wrong» به معنی متاسفانه، در ارتباط با درخواست شما مشکلی پیش آمد. می باشد. این خطا  به صورت مداوم بر روی صفحه تلفن همراه شما نمایش داده می شود. این مشکل ممکن است از طرف سرور های اینستاگرام باشد و در برخی از بروزرسانی های جدید اینستاگرام یا ممکن است به دلیل خطا در اتصال اینترنت شما رخ دهد. این ارور با گذشت زمان برطرف خواهد شد ولی اگر قصد برطرف نمودن مشکل Sorry something went wrong اینستاگرام را دارید روش های پیشنهادی گروه آی آر تعمیر امتحان نمایید.

بررسی سرور های اینستاگرام

ابتدا پیش از انجام هرگونه روشی دسترسی به سرور اینستاگرام را چک می نماییم. از دوستان خود سوال کنید آیا آن ها نیز با مشکل شما مواجه شده اند یا خیر آیا امکان دسترسی به اینستاگرام و مشاهده پست و استوری ها را دارند یا خیر. روش دیگری نیز برای بررسی دسترسی به سرور های اینستاگرام موجود است از طریق سرویس Downdetector از وضعیت سرور های اینستاگرام و مشکل های احتمالی آگاه شوید. اگر از این دو روش افرادی دیگر نیز مشکل مشترک شما را دارند پس مشکل از سرور های اینستاگرام می باشد و تنها روش رفع آن صبر نمودن می باشد تا مشکل برطرف شود.

باز و بسته کردن برنامه

از برنامه اینستاگرام به صورت کامل خارج شوید و هم چنین برنامه اینستاگرام را از لیست برنامه هایی که اخیراً باز نمودید حذف کنید. اینترنت خود را بررسی نموده و مجدداً وارد اینستاگرام شوید با کشیدن صفحه اصلی اینستاگرام به سمت پایین با انگشت  اینستا را رفرش نمایید و بررسی کنید پیغام ارور رفع شده یا خیر.

ورود با اکانت فیس بوک

یکی دیگر از روش های امتحان شده برای رفع ارور Sorry something went wrong اینستاگرام ورود به اکانت اینستاگرام از طریق فیس بوک می باشد  البته برای انجام این روش توجه داشته باشید که می بایست قبلاً اکانت فیس بوک خود را به اینستاگرام متصل کرده باشید اگر اکانت فیس بوک شما به اینستاگرام متصل نیست این روش را نمیتوانید انجام دهید.

پاک کردن کش برنامه اینستاگرام

این مشکل ممکن است به دلیل وجود فایل های بی استفاده و اضافی در حافظه کش به وجود آمده باشد بنابراین ممکن است با حذف آن ها مشکل ارور Sorry something went wrong اینستاگرام برطرف شود.

برای حذف حافظه کش در اندروید  از داخل منوی تنظیمات (Setting) برنامه ها (Apps ) را جستجو نمایید سپس در بخش حافظه (Storage) گزینه ی پاک کردن حافظه پنهان (Clear Cache) را انتخاب نمایید تا حافظه پنهان برنامه اینستاگرام حذف شود.

و برای کاربران آیفون از داخل تنظیمات (Setting) گزینه ی iPhone storage را انتخاب نموده سپس در بخش  apps برنامه Instagram را پیدا نمایید و برای پاک نمودن حافظه کش Offload App را انتخاب نمایید.

نصب برنامه شبیه ساز BlueStacks

به سایت BlueStacks مراجعه نمایید و نرم افزار را متناسب با سیستم عامل رایانه خود دانلود و نصب نمایید. فایل اینستاگرام را درون آن کشیده تا اینستاگرام با برنامه شبیه ساز بارگزاری شود. به حساب اینستاگرام خود وارد شوید ببینید خطا رفع شد یا خیر.

حذف و نصب مجدد برنامه اینستاگرام

روش آسانی که نیازی به توضیح ندارد. برنامه اینستاگرام را حذف نمایید و آخرین برروزرسانی موجود را از گوگل پلی نصب کنید و مجدد وارد اینستاگرام حود شوید.

غیر فعال سازی حساب اینستاگرام

یکی از روش هایی که پیشنهاد می شود برای برطرف نمودن ارور مذکور امتحان شود غیر فعال سازی یا حذف موقت اینستاگرام است. برای انجام این کار باید از طریق نسخه وب وارد اکانت خود شوید در مقاله زیر توضیحات کامل این روش را بیان نمودیم. پس از گذشت 2-3 ساعت مجدداً اکانت خود را فعال نمایید و بررسی کنید مشکل رفع شده یا خیر.

روش هایی که در مقاله به آموزش آن ها پرداختیم را بر روی اینستاگرام خود امتحان نمایید تا یکی از روش ها برطرف کننده ارور Sorry something went wrong شود اگر تمامی روش ها را امتحان نمودید و باز هم با همین ارور مواجه شدید، از طریق صفحه authorization اینستاگرام مشکل خود را با کارشناسان اینستاگرام در جریان بگذارید. 

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *