Skip to content
نحوه اعتراض به طرح معیشتی ، آموزش کامل ثبت اعتراض در سامانه حمایت

نحوه اعتراض به طرح معیشتی ، آموزش کامل ثبت اعتراض در سامانه حمایت

پس از واریز مرحله سوم طرح معیشتی دولت، افرادی که خود را مشمول دریافت این طرح حمایتی به دلیل افزایش قیمت بنزین می دانند و آن را دریافت نکرده اند کد ملی سرپرست خانواده را به #۶۳۶۹* ارسال نماییند توجه داشته باشید به منظور عدم سو استفاده افراد سود جو و اطمینان حاصل نمودن از ارسال درخواست از طرف  سرپرست خانوار می بایست خطی که از طریق آن اقدام به ارسال کد ملی سرپرست خانوار می کنید، به نام سرپرست خانوار باشد.

پس از انجام روش بالا، بعد از گذشت 24 ساعت کد رهگیری برای سرپرست خانوار ارسال خواهد شد در صورت تاخیر در دریافت کد هیچ جای نگرانی وجود ندارد به دلیل حجم بالای درخواست ها د رهگیری شما با اندی تاخیر به دست شما خواهد رسید. پس از دریافت کد از طریق سایت حمایت مراحل بعدی را پیگیری نمایید.

مبلغ این بسته حمایتی برای خانوار یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانوار ۲ نفره ۱۰۳ هزارتومان، خانوار سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانوار چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوار پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان است.

وزارت کاردر طی اطلاعیه ای اعلام کرد: نحوه ورود به سامانه حمایت برای سرپرستانی که قادر به دریافت کد رهگیری نشده اند و به منظور رفاه حال سرپرستانی که مالک سیم کارت نیستند و امکان مراجعه به دفاتر خدماتی ارتباطی برای خرید سیم کارت و ارسال درخواست از طریق کد USSD (یو اس اس دی) #۶۳۶۹ * را ندارند و نیز افرادی که به دلیل برخی مشکلات ارسال پیامک ، پس از ثبت درخواست در این سامانه کد رهگیری را دریافت نکرده اند، به جای وارد کردن کد رهگیری، شماره حساب واریز یارانه را در سامانه حمایت وارد نمایید.

توجه داشته باشید سایت مذکور در بستر شبکه ملی اطلاعات کشور اقدام به ارائه سرویس می کند. بنابراین، در هنگام ورود به سایت می بایست تمامی  فیلترشکن ها را غیرفعال نمایید ، در غیر این صورت سایت پیغام خطا را نمایش داده و کد امنیتی را به کاربر نشان نمی دهد 

مراحل ثبت اعتراض بسته معیشتی در سامانه حمایت

وارد سایت حمایت شوید شماره ملی سرپرست خانوار و کد رهگیری و یا شماره حساب واریز یارانه و کد امنیتی را وارد نموده و بر روی ورود کلیک نمایید.

در این مرحله پیغام «هموطن، طبق مصوبه دولت در این مرحله 18 میلیون مشمول دریافت کمک هزینه معیشتی هستند با عنایت به بررسی های صورت گرفته خانوار شما مشمول نبوده است در صورت درخواست بررسی مجدد روی گزینه ادامه کلیک کنید» نمایش داده می شود روی گزینه ادامه کلیک نمایید.

در مرحله بعدی رضایت خود را برای دسترسی به اطلاعات مالی و بانکی را تایید نمایید و بر روی گزینه ی ادامه کلیک کنید.

در مرحله بعدی گزینه هایی که باعث عدم شمول طرح معیشتی می باشند نمایش داده می شود مثلاً :

خانواده های که بیش از دو سفر خارجی غیر زیارتی داشته اند و…

چنانچه مشمول این گزینه ها نیستید گزینه ی مورد قبول است  انتخاب نمایید و سپس گزینه ی ادامه را بزنید.

سپس مشخصات محل سکونت را وارد نمایید و گزینه ادامه را بزنید.

در مرحله آخر پس از انجام شدن تمامی مراحل بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک نمایید . با انجام این روش اعتراض شما در سایت حمایت معیشتی ثبت خواهد شد.

پیغام «درخواست رسیدگی مجدد به وضعیت بسته معیشتی ثبت گردید. لطفاً پس از 30 روز جهت مشاهده وضعیت رسیدگی به سامانه مراجعه نمایید. نمایش داده می شود». سرپرست پس از 30 روز جهت پیگری درخواست مراجعه نماید.

خرید سیستم گیم نت | خرید سیستم کافی نت
فروش قطعات دست دوم | فروش قطعات دست دوم اصفهان
تعمیر مانیتور | تعمیر ماینتور در اصفهان

بخش نظرات 

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *