آموزش کامل نصب و نحوه کار با شیریت کامپیوتر

آموزش کامل نصب و نحوه کار با شیریت کامپیوتر

شریت یکی از بهترین و پر طرفدارترین برنامه های کاربردی جهت انتقال اطلاعات بین دو گوشی با سیستم عامل های اندروید و آیفون و همچنین انتقال داده میان گوشی و ویندوز با بالاترین سرعت و کمترین زمان می باشد. این برنامه امکان انتقال فایل های صوتی تصویری و … را حتی در حجم های بالا بدون ایجاد محدودیت و به صورت بی سیم فراهم می کند. در این مقاله به آموزش نصب و کار با برنامه شریت و همچنین حل مشکل دریافت و ارسال فایل با برنامه شریت می پردازیم .

در مرحله اول نسخه شریت را هم برای گوشی و هم برای کامپیوتر، از سایت اصلی شریت برای دانلود و آن را نصب نمایید.

پس از اتمام نصب آن را بر روی هر دو دستگاه  اجرا کنید. در ابتدای ورود نیاز به ثبت نام و عکس نمایه یا پروفایل می می توانید از نمایه های پیش فرض برنامه استفاده کنید یا  عکس جدید بگیرید و یا از گالری خو عکس انتخاب نمایید. تنظیمات را Save  نمایید. پس از انجام این کار وارد صفحه اصلی شریت می شوید. در شریت کامپیوتر بر روی Connect to phone کلیک کنید تا کد QR  نمایش داده شود.

در نسخه گوشی بخش هایی نظیر دو بخش اصلی این برنامه send برای ارسال فایل و  Receiveجهت دریافت فایل می باشند را ملاحظه می کنید .در قسمت بالا سمت راست آیکن جهارخانه ای را مشاهده می نمایید بر روی آن تپ کنید.

 درصفحه جدید که شریت در حال اسکن دستگاه های اطراف می باشد بر روی Scan to Connect تپ نمایید.

دوربین گوشی فعال شده و آماده اسکن کد QR موجود در شریت کامپیوتر می باشد دوربین را بر روی صفحه کامپیوتر بگیرید و منتظر بمانید تا اسکن تکمیل شود و نام گوشی بر روی صفحه نمایش داده شود به محض مشاهده نام گوشی بر روی آن کلیک کنید. پیغام را با زدن Accept تایید نمایید.  با برقرار شدن اتصال می توانید فایل های مورد نظر را انتقال دهید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *