Skip to content
تبدیل فیلم و ویدیو به گیف ، سه ابزار تبدیل ویدیو به GIF

تبدیل فیلم و ویدیو به گیف ، سه ابزار تبدیل ویدیو به GIF

امروزه ارسال فایل هایی با فرمت GIF در میان کاربران شبکه های اجتماعی رواج پیدا کرده است.  GIFمخفف عبارت Graphic interchange format یکی از فرمت های تصاویر می باشد که در آن علاوه بر کاهش حجم تصاویر کیفیت آن نیز حفظ می شود. و این قابلیت وجود دارد که فیلمی را به گیف تبدیل نمایید.  برای انجام این کار مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

تبدیل فیلم و ویدیو به گیف با EZGIF

یکی از بهترین ابزار هایی که می توان از آن برای تبدیل فیلم و ویدیو به گیف استفاده نمود می باشد. برای انجام این کار با کلیک بر روی دکمه Browse مسیر ویدیو خود را انتخاب نمایید و یا می توانید لینک فیلم مورد نظر را وارد نماییدپس از انتخاب ویدیو بر روی دکمه آبی رنگ Upload کلیک نمایید.

توجه داشته باشیدحجم ویدیو نباید از 100MB بیشتر شود.

پس از انجام آپلود ویدیو می توانید تنظیمات مورد نظرتان را بر آن پیاده سازی نمایید. مثلاً قشمتی از ویدیو را کات کرده وزمان شروع و پایان مشخص نمایید در صورت تنظیم ننمودن تنظیمات مورد نظر 5 ثانیه اول فیلم را به صورت خودکار به گیف تبدبل می کند حتی با استفاده از این برنامه می توانید به گیف متن اضافه کنیدو در انتها فایل آماده شده را دانلود نمایید.

تبدیل فیلم و ویدیو به گیف با Online Converter

ابزار Online Converter سرویسی برای تبدیل انواع فرمت ها به یکدیگر می باشد. و با استفاده از آن می توانی فرمت های mp4, .m4b, .m4v, .h264, .mkv, .avi, .wmv, .flv را به یکدیگر تبدبل کنید. برای انجام این کار

فایل مورد نظر را که قصد تبدیل به گیف دارید، با زدن Browse آدرس دهی نمایید و یا می توانید از منوی کشویی Source حالت آن را از آپلود به آدرس اینترنتی تغییر دهید. سپس با فعال نمودن Options تنظیمات راشخصی سازی نمایید. در انتها با زدن دکمه Convert ویدیو به گیف تبدیل می شود.

تبدیل ویدیو به GIF با Convertio

ابزار Convertio یکی دیگر از ابزار های تبدیل فرمت ها به یکدیگر است. در قسمتfiles Choose  فایل مورد نظر را انتخاب نمایید. از منوی کشابی سمت راست فرمت GIF و منوی کشابی سمت چپ فرمت فایل را انتخاب سپس فایل را آپلود نمایید و پس از تبدیل به فرمت گیف آن را دانلود نمایید.

خرید سیستم گیم نت | خرید سیستم کافی نت
فروش قطعات دست دوم | فروش قطعات دست دوم اصفهان
تعمیر مانیتور | تعمیر ماینتور در اصفهان

بخش نظرات 

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *