رفع مشکل لوکیشن اینستاگرام

رفع مشکل لوکیشن اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در میان کاربران فضای مجازی می باشد که با گذشت زمان قابلیت های زیادی به آن افزوده می شود یکی از قابلیت های مورد استفاده در استوری ها و پست ها درج لوکیشن یا موقعیت مکانی می باشد. برخی کاربران در هنگام استفاده از لوکیشن اینستاگرام دچار مشکل یافتن لوکیشن می شوند در این مقاله قصد داریم روش های رفع این مشکل را برای شما شرح دهیم.

بررسی فعال بودن لوکیشن تلفن همراه اندروید و آیفون

ابتدا پیش از انجام هر روشی از روشن بودن موقعیت مکانی یا لوکیشن تلفن همراه خود اطمینان حاصل نمایید. و بررسی نمایید مجوز دسترسی به لوکیشن به برنامه اینستاگرام داده شده است یا خیر.

بدین منظور از تنظیمات داخل بخش Security & Location بروید. سپس از بین گزینه ها Location را انتخاب نمایید.

در مرحله بعد لوکیشن گوشی را روشن نمایید.سپس در بخش پایین، که در عکس نمایش داده شده، در قسمت دسترسی برنامه ها به لوکیشن مجاز استفاده از لوکیشن را برای اینستاگرام صادر نمایید.

در صورت فعال بودن لوکیشن و دسترسی اینستاگرام آن  روش ها زیر را برای برطرف کردن مشکل لوکیشن اینستاگرام انجام دهید

ریستارت نمودن گوشی

یکی از روش های حل بسیاری از مشکلات تلفن همراه با ریستات گوشی برطرف خواهد شد پیشنهاد می شود جهت رفع مشکل لوکیشن گوشی خود را Restart نمایید.

تست لوکیشن اینستاگرام خود در تلفن همراه دیگر

​در صورت امکان از طریق تلفن همراهی دیگر وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و با امتحان مجدد لوکیشن را بررسی نمایید اگر مشکل لوکیشن همچنان رفع نشده بود مشکل از اکانت اینستاگرام می باشد موارد زیر را تست نمایید.

به روزرسانی اینستاگرام

یکی از روش هایی که ممکن است مشکل لوکیشن اینستاگرام را حل نمایید به روز رسانی نرم افزار اینستاگرام به آخرین نسخه موجود است. نرم افزار را آپدیت نموده و مجدداً لولیشن را بررسی کنید.

حذف و نصب مجدد اینستاگرام

اگر پس از تست لوکیشن در گوشی دیگر مطمئن شدید مشکل از اکانت اینستاگرام است، با حذف کامل برنامه اینستاگرام و نصب مجدد آخرین نسخه خطای احتمالی را برطرف نمایید. اگر پس از حذف و نصب مجدد، مشکل برطرف نشد به پشتیبانی اینستاگرام اطلاع دهید تا اسرع وقت مشکل شما مورد بررسی قرار گیرد.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *