Skip to content

آشنایی با شرکت مهندسی لعل فام (IRTAMIR)

شرکت مهندسی لعل فام (آی.آر تعمیر) از سال 88 فعالیت حرفه ای و تخصصی خود را در زمینه های عیب یابی و تعمیر هارد، تعمیر تخصصی انواع مانیتور، تعمیر تخصصی انواع تلویزیون، بازیابی اطلاعات پاک شده حسابداری شروع به فعالیت کرده است.

این شرکت با گردآوری تیمی متخصص و با تجربه با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه های تخصصی خود توانسته است نیاز مشتریان را به بهترین شکل ممکن برطرف کند؛ و رضایت بسیاری را بدست بیاورد. گروه تعمیرات تخصصی هارد ما در اصفهان با دارا بودن از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاههای بازیابی اطلاعات هارد و دانش متخصصین آن توانسته است.

به موفقیت در ریکاوری اطلاعات عکس و فیلم به بیش از 95 درصد موارد دست یابد و بتواند اطلاعات حساس و مهم مشتریان عزیز را خصوصاً اطلاعات حسابداری آنها را با کمترین اشکال در دریتابیس حسابداری بازیابی کند.

دانش و تخصص ما

تیم مهندسی لعل فام (آی.آر تعمیر) در تمام زمینه های فعالیت خود دارای مدارک معتبر و مجوز های رسمی از مراجع مرتبط می باشد. ما تلاشمان این است در گروه های تخصصی خود از بهترین و با تجربه ترین افراد در این حوزه استفاده کنیم. تا خدمتمان در کنار متفاوت بودن؛ بسیار قوی و حرفه ای باشد.

تعمیرات تخصصی مانیتور از صفر تا صد انواع مانیتور و تلویزیون را این گروه نیز به صورت حرفه ای انجام می دهد. و از بهترین و با کیفیت ترین قطعات در این راستا استفاده می کند.

گواهینامه ها و مجوز فعالیت

راه های ارتباطی شرکت آی.آر تعمیر

آدرس فروشگاه : اصفهان، خیابان طالقانی، بازار بزرگ کامپیوتر، بالای دری ورودی پاساژ، پلاک 89

آدرس تعمیرگاه : اصفهان، خیابان طالقانی، بازار بزرگ کامپیوتر، زیرزمین، بازار آبشار، پلاک 89

تلفن تماس دفتر : 03132355820 ( پشتیبانی از 10 خط همزمان )

ایمیل دفتر : mahan.lalfam@gmail.com

شبکه اجتماعی : تلگرام  – وات ساپ