Skip to content

ماشین حساب رمز ارز چیا

با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی  گروه مهندسی لعل فام امروز قصد داریم نحوه درست محاسبه فارم کردن ارز چیا را خدمتتان آموزش بدیم و در آخر وبسایتی که برای شما آن را محاسبه میکند معرفی کنیم.

باید بدانید برای شروع کردن فارم ارز چیا ابتدا بلاک چین چیا باید با توجه به حجم فضای ذخیره شما شروع به پلات (plot) بندی می کند و وقتی که پلات بندی ها تمام شد شما شروع به فارم کردن ارز چیا می کنید ، هر پلات می تواند چند نوع مختلف داشته باشد که بهترین و استاندارد آن (size 101.4GiB, k=32) است. پس تو ضیحات و محاسبه ما بر اساس این استاندادرد است.

همانطور که تا امروز متوجه شده اید نام مختصر رمز ارز چیا XCH می باشد. ما در این مقاله از این نام استفاده خواهیم کرد.

برای شروع به فارم کردن یا همان کشت رمز ارز چیا نیاز به کامپیوتر یا فارمر یا دستگاه خاصی نیست و به راحتی می شود این ارز را کشت کرد فقط کافیست یک کامپیوتر کارشناسی شده با وجود 6 الی 8 ترابایت هارد دیسک داشته باشید.

ابتدا باید به نرم افزار چیا بفهمانید که چه تعداد پلات می خواهید داشته باشید و بعد از مشخص کردن آن نرم افزار شروع به پلات سازی میکند و بعد از آن اماده کشت می شود . بله درست است مقاله امروز ما راجع محاسبه کشت است نه روش آن پس سریعا میریم سراغ آموزش محاسبه آن.

خیلی خلاصه و راحت بگویم که هر 8 ترابایت هارد دیسک می تواند حدود 700 دلار در ماه به شما درآمد برساند (با قیمت هر XCH 1558 دلار). البته می توان به صورت بسیار پیشرفته مقدار هر درآمد را حساب کرد که با معرقی وبسایت محاسبه می توانید آن را متوجه شوید.

حالا با یک جدول مقدار درآمدتان را به طور واضح تر نشان می دهیم.

وبسایتی که با آن می توانید به راحتی مقدار درآمدتان بر حسب مقدار حافظه هارد دیسک را حساب کنید https://chiacalculator.com می باشد.

خرید سیستم گیم نت | خرید سیستم کافی نت
فروش قطعات دست دوم | فروش قطعات دست دوم اصفهان
تعمیر مانیتور | تعمیر ماینتور در اصفهان

بخش نظرات 

1 دیدگاه


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *