آموزش ساخت اپل آی دی رایگان

آموزش ساخت اپل آی دی رایگان

ساخت اپل آی دی

اگر در حال خواندن این مقاله هستید احتمالا شما هم یکی از مشتریان شرکت اپل هستید که برای دانلود برنامه ، بازی و یا استفاده از امکانات دیگر در آیپد ، آیپاد و یا گوشی آیفنون خود با مشکل برخورد کرده اید.

همانطور که میدانید ساخت اپل آی دی با حالت معمول در کشور ما امکان پذیر نیست ، و شما باید روش های سخت و متفاوتی را امتحان کنید تا به نتیجه برسید. در اینجا ما سعی میکنیم با آسان ترین و سریع ترین روش ساختن اپل آی دی را آموزش بدیم.

آیا اپل آی دی انواع رسمی و غیر رسمی دارد؟

عده ای برای ساخت اپل آیدی مبالغ زیادی پرداخت میکنند. متاسفانه برخی از این محدودیت در کشور ما سوءاستفاده کرده و اکانت هایی را بعنوان اپل آیدی رسمی میفروشند.

در صورتی که همه اکانت هایی که برای کار با محصولات شرکت اپل استفاده میشوند رسمی هستند و چیزی به عنوان اکانت غیر رسمی وجود ندارد. در ادامه این مطلب به نحوه ساخت اپل آی دی خواهیم پرداخت.

آموزش

بدلیل وجود تحریم های آمریکا در ایران نمیتوان به صورت مستقیم اکانت اپل ساخت. بنابر این ما از طریق پروکسی IP مکان و یا همان Location خود را تغییر میدهیم. پس قبل از هر کاری فیلتر شکن خود را روشن کنید.

بهتر است از پروکسی هایی استفاده کنید که Change Location داشته باشد تا بتوانید از Location آمریکا استفاده کنید. در کامپیوتر خود مرورگر را باز کرده و در گوگل Apple ID را جستجو کنید. وارد سایت Apple شده و در قسمت بالا ی صفحه سایت که در تصویر مشخص شده، بر روی Sign in کلیک کنید.

در صفحه ای که باز میشود اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد کنید. توجه کنید که گزینه مکان که به صورت پیشفرض بر روی United States قرار گرفته را تغییر ندهید.

همه اطلاعات وارد شده را در جایی به صورت یادداشت برای خود نگه دارید. پس از آن در پائین صفحه گزینه Continue را بزنید. حالا اپل آی دی شما ایجاد شده و باشد آن را فعال کنید.

فعال کردن اپل آی دی

آخرین ورژن برنامه iTunes را دانلود، نصب و اجرا کنید. بر روی گزینه Account کلیک کنید و در بین گزینه های نمایش داده شده طبق تصویر Sign in  را انتخاب کنید.

در پنجره جدیدی که باز شده ایمل و رمز عبور اکانت اپل خود را وارد کنید و در انتها گزینه Sign in  را بزنید. در پنجره ی جدیدی که باز میشود طبق تصویر بالا بر روی گزینه Review کلیک کنید و بعد از آن Continue را بزنید.

سپس کمی صبر کنید تا صفحه زیر ظاهر شود و در این صفحه تیک مشخص شده در تصویر را بگذارید و گزینه Continue را بزنید. ( گزینه مکان را که بر روی United States است را تغییر ندهید).

پس از آن صفحه جدیدی باز میشود که باید اطلاعات درخواست شده را وارد کنید. نامی که در سایت اپل برای ساخت اکانت وارد کرده بودید در بالا قید شده. گزینه Payment Method را طبق تصویر بر روی None قرار دهید. حالا باید اطلاعات آدرس مربوط به آی پی خود را وارد کنید.

بخاطر اینکه شما از پروکسی استفاده میکنید، آی پی شما تغییر کرده و مکان شما در جای دیگری تعریف شده. برای اینکه اطلاعات آن مکان را بدست آورید کلمه My Location را در گوگل سرچ کنید. پس از آن سایت اول در نتایج گوگل را باز کرده و ببینید آی پی شما در کدام ایالت و کدام شهر قرار گرفته.

 

پس از آن به برنامه iTunes برگردید و در صفحه بر روی گزینه Select کلیک کنید. و ایالتی که آی پی شما در آنجا تعریف شده را انتخاب کنید. قسمت مربوط به Street و Apt، Suite، Bldg اهمیت نداشته ولی آن را به زبان انگیلیسی پر کنید.

برای وارد کردن Zip code و area code مربوط به شهری که آی پی شما در آن تعریف شده، نام شهر را به ترتیب با هر کدام از این گزینه ها در گوگل سرچ کنید.

در قسمت شماره تلفن هم هفت عدد به صورت رندم وارد کنید. و سپس گزینه Continue را بزنید. پس از آن اپل آیدی شما فعال شده و قابل استفاده است. با کلیک بر روی گزینه Continue به صفحه اصلی برنامه باز گردید.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *