تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد

تعمیرات تخصصی انواع هارد در اصفهان - بازیابی اطلاعات هارد در اصفهان

تعمیرات انواع هارد

شرکت مهندسی لعل فام (آی.آر تعمیر) ، با دانش و تخصصی کافی در زمینه تعمیرات انواع هارد های موجود در بازار فعالیت می کند.

  • انواع هارد دیسک های اینترنال و اکسترنال سوخته و خراب
  • تعمیرات انواع برند های های متنوع موجود در بازار من جمله : segate – samsung – maxtor – toshiba – hitachi – western digital – IBM و … .
  • تعمیرات انواع فلش مموری ها و کارت های حافظه SD . Micro SD
  • تعمیر هارد های SAS ، NAS ، SCSI و انواع مختلف ریدها
  • تعمیر هارد با انواع فرمت های سیستمی مانند Fat32 و NTFS و … .
  • تعمیر هارد با برد خراب و معیوب .
  • تعمیر هارد های ضربه خورده ، تعمیرات هارد دیسک هایی که شناسایی نمی شوند ، تعمیر هارد بدسکتور ، تعمیر هارد خراب شده توسط ویروس های گروگانگیر که اطلاعات را رمزنگاری می کنند .

بازیابی اطلاعات هارد

بازیابی اطلاعات هارد های سوخته ، بازیابی فیلم و عکس پاک شده، بازیابی اطلاعات حسابداری، بازیابی انواع فرمت های آفیس از جمله doc – pptx docx و… . بازیابی اطلاعات رمز نگاری شده توسط ویروس های گروگانگیر به صورت کامل، بازیابی اطلاعات انواع فلش مموری ها و کارت های حافظه، بازیابی اطلاعات دوربین های مداربسته؛ به طور کلی هر هاردی با هر ظرفیت و مشکلی که دارد امکان بازیابی آن وجود دارد. با دستگاههای پیشرفته و به روز موجود که تیم ما از آن برخوردار است و همچنین با وجود متخصصین حرفه ای و با تجربه نباید نگران از دست رفتن و یا پاک شدن اطلاعات خود باشید و کافیست با ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت نسبت به بازیابی اطلاعات هارد پاک شده شما اقدام کنیم .

همشهریان عزیز اصفهانی برای اینکه بتوانند هارد خود را تعمیر و یا بازیابی کنند. کافیست به بخش تماس با ما مراجعه کرده و با ما در ارتباط باشند، همچنین می توانند در بخش مجله اینترنتی، مقالات و مطالب مرتبط با هارد و عیوب احتمالی که برای هارد به وجود می آید و روشهایی که احیایاً می تواند در خانه یا محل کار انجام داد تا مشکل هارد شما برطرف شود را مطالعه کنند.