Surface Duo معرفی شد ، بررسی اولیه Surface Due : مایکروسافت همه را با یک موبایل صفحه دوگانه اندرویدی غافلگیر کرد!

Surface Duo معرفی شد ، بررسی اولیه Surface Due : مایکروسافت همه را با یک موبایل صفحه دوگانه اندرویدی غافلگیر کرد!

در جدیدترین اخبار تکنولوژی شرکت مایکروسافت در کنفرانس مطبوعاتی بزرگ خود در ماه اکتبر از محصولات جدیدش رونمایی کرد. در این بین محصولاتی کاملاً جدید و بی نظیری نیز معرفی شدند دو محصول Surface Neo و Surface Duo کاملاً جدید هستند. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی اولیه و امکاناتی که گوشی جدید شرکت مایکروسافت معرفی کرده است بپردازیم .

پس از عدم موفقیت های شرکت سامسونگ در تلفن های هوشمند و عدم استقبال مناسب کاربران از این گوشی ها و خصوصاً سیستم عامل ویندوز فون. همه فکر می کردند شاید شرکت مایکروسافت دست از ساخت ماجراجویی در تلفن های هوشمند بردارد و دیگر گوشی از این شرکت نبینیم. حتی در کنفرانس مطبوعاتی نیز این محصول را در آخر کار و به شکل سورپرایز مانند به مخاطبان معرفی کرد. بله! مایکروسافت تلفن هوشمندی ساخته است که علاوه بر صفحه نمایش دوگانه و تاشو آن ، اندرویدی نیز هست. با این روش بنظرم سهم بسیار زیادی در بازار سال 2020 را از آن خودش می کند.

شاید Sony Tablet 2 که شرکت سونی در سال 2012 ساخته بود را به خاطر داشته باشید. از آن سال تا به الان کسی به شکل جدی به سمت این ایده و طراحی نرفته بود تا امروز که شرکت مایکروسافت گوشی را طراحی کرده است دارای دو صفحه نمایش و با یک لولا 360 درجه در مرکز که به طور کامل خم میشود. البته قدرت و کیفیت این گوشی را نمی شود با گوشی سونی مقایسه کرد ولیکن ایده طراحی ماله شرکت سونی و سال 2012 است.

این گوشی دارای دو صفحه نمایش 5.6 اینچی است که تبدیل به یک صفحه نمایش 8.3 اینچی می شود. طراحی آن متفاوت از طراحی سامسونگ در گلگسی فولد است. و مایکروسافت عقیده دارد این نوع طراحی مخاطب را بیشتر جذب خودش می کند.

جزئیات بیشتری از این گوشی در این کنفرانس اعلام نشده است. و فقط می دانیم که در تعطیلات 2020 روانه بازار خواهد شد. باید منتظر بود و دید که این گوشی فوق العاده امکانات سخت افزاری و دوربین آن به چه صورت است. و آیا می تواند بازار را به دست گیرد و منتظر رونمایی شرکت های دیگر از این نوع دست آورد باشیم؟ بنظر می رسد این قابلیت استفاده از صفحه نمایش دوگانه آنهم در اندروید و همچنین شکل و فرم آن که خیلی کاربردی است و واقعا می توان گفت بهترین حالت یک گوشی تاشو تاکنون به حساب می آید.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *