Skip to content
بهترین روش نگهداری پلات چیا

بهترین روش نگهداری پلات چیا

رمزارز چیا یکی از جدیدترین و بهترین ارز های دیجیتالی بازار به حساب می آید. این رمزارز به جهت تغییر روش استخراج و کم مصرف بودن به ارز سبز با دوست دار محیط زیست تبدیل شده است. با رشد این ارز دیجیتالی، سوالات بسیاری نیز برای کاربران و علاقمندان به فارم ارز چیا به وجود آمده است که در وب سایت آی آر تعمیر سعی شده است به مهمترین سوالا پاسخ داده شود. یکی از سوالات رایج در این حوزه این است که پس از پلات بندی رمرارز چیا در حافظه های سیستم اصلی آیا می توان این پلات بندی را جدا کرد و در سیستم دیگری برای تبدیل به دلار استفاده کرد یا اینکه باید بر روی همان سیستم تبدیل ارز دیجیتالی به دلار صورت پذیرد.

نگهداری هارد دیسک های پلات بندی شده در سیستم دیگر (سیستم حمّال چیا)

بهترین روش برای درآمد زایی هرچه بیشتر استفاده از سیستم نگهدارنده پلات چیا می باشد. شما پس از اینکه بر روی کیس مناسب استخراج و پلات بندی ارز چیا اقدام به پلات بندی بر روی هارد دیسک های خود کرده اید. باید هارد های پلات بندی شده را خارج کرده و بر روی سیستم دیگری قرار دهید تا بتواند در استخر “اچ پول” پلات ها را به دلار تبدیل کرده و درآمد زایی ایجاد کند. اگر شما سیستم نگهدارنده برای هارد های پلات بندی شده نداشته باشید، سرعت درآمدزایی شما کاهش پیدا خواهد کرد و سیستم اصلی شما درگیر تبدیل پلات به دلار خواهد شد که عملاً نمی توانید از حداکثر توان آن بهره بگیرید و باید منتظر این تبدیل ارز شوید. علی الخصوص که سیستم اصلی شما به جای کارکرد بر روی هدف اصلی الکی در حال کار می باشد و نمی تواند پلات بندی جدیدی را ایجاد کند.

بیشتر بخوانید : چه مقدار حافظه و رم برای سیستم چیا نیاز است؟

سیستم مورد نیاز برای نگهداری پلات چیا

تصور غلطی که وجود دارد این است که برای نگهداری هارد دیسک های پلات بندی شده به سیستمی در همان حد سیستم اصلی نیاز است. در صورتیکی که با بررسی دقیق و کارشناسانه تیم ما به این نتیجه رسیده ایم که اصلاً نیازی به این کار نیست و کافیست شما سیستم متوسطی را کانفیگ کنید و مادربرد آن توانایی ساپورت چهار تا پنج هارد دیسک را داشته باشد. با این روش شما می توانید به سرعت هارد دیسک های پلات بندی شده را از مدار خارج کنید و در سیستم حمّال چیا قرار داده تا عملیات تبدیل به دلار را انجام دهد و هارد های جدید را به سیستم اصلی خود اضافه کرده تا عملیات پلات بندی و استخراج مجدداً شروع شود. بهترین سیستم که می تواند نیاز شما را در این زمینه برآورده کند، پردازنده core i3 با مادربرد میان رده می باشد و اصلاً نیاز به صرف هزینه بالاتری ندارید. پیشنهاد ما به شما این است که حتما از سیستم نگهدارنده پلات های چیا برای درامد زایی هر چه بیشتر استفاده کنید.

خرید سیستم گیم نت | خرید سیستم کافی نت
فروش قطعات دست دوم | فروش قطعات دست دوم اصفهان
تعمیر مانیتور | تعمیر ماینتور در اصفهان

بخش نظرات 

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *